Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Klinika chirurgii plastycznej dr hab. med. Piotr Wójcick

Dane teleadresowe:

Opis:

W naszej klinice zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Jesteśmy dumni z zaufania i uznania, jakim darzą nas nasi Pacjenci. Położenie Polanicy Zdroju znanej i renomowanej miejscowości uzdrowiskowej, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej sprzyja dobrej rekonwalescencji i wypoczynkowi.
Położenie w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, w podnóża Gór Stołowych i Masywu Śnieżnika, w znanej i renomowanej miejscowości uzdrowiskowej - sprzyja dobrej rekonwalescencji pooperacyjnej . Do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko doskonale wyposażone gabinety zabiegowe, ale także całe zaplecze rekreacyjno - medyczne.
Pobyt w Polanicy Zdroju może też stać się okazją do dobrego wypoczynku - istnieje możliwość korzystania z zabiegów sanatoryjnych , odbywania spacerów pieszych oraz organizowania dalszych wycieczek. W promieniu 20 km, w Waszym zasięgu jest niezliczona liczba atrakcji - wspaniałe trasy turystyczne i rowerowe z punktami widokowymi, znane i te jeszcze "nie odkryte" jaskinie i wodospady, które koniecznie trzeba zobaczyć, warto jest też odbyć krótkie , albo całodniowe wędrówki w siodle po górach.
Amatorzy sportów zimowych mają do wyboru liczne ośrodki narciarskie z najbardziej znanymi - Zieleńcem i Czarną Górą. Po udanym dniu, w przyjemnej atmosferze, przy winie można delektować się - na przykład smażonym pstrągiem w jednej z wielu małych, zacisznych restauracji.
W zakresie stosowania implantów stomatologicznych współpracujemy z kliniką implantPoint.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Polanica-Zdrój