Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Filmy


 • Implanty pośladków (Przed i po zabiegu)

  Implanty pośladków (Przed i po zabiegu)
  Wideo przestawia parę rzeczywistych efektów przeprowadzonych operacji powiększania pośladków i porównuje ciało przed i po zabiegu pacjentek.
 • Operacja podniesienia pośladków (Brazilian butt lift)

  Operacja podniesienia pośladków (Brazilian butt lift)
  Operacja podniesienia pośladków to bardzo nowa i niezmiernie efektywna technika poprawienia wyglądu pośladków. Podniesienie pośladków i plastyka talli to modelowanie za pomocą liposukcji zbędnego tłuszczu i wstrzykiwania tkanki tłuszczowej w pośladki. Wideo przedstawia historię kobiety, która decyduję się na tą operację plastyczną u doktora Matlock'a. Wideo prezentuje opis zabiegu, sam przebieg zabiegu podniesienia pośladków oraz korzystne efekty tej operacji plastycznej ( włącznie z entuzjastycznym przyjęciem rezultatów przez chłopaka pacjentki).
 • Otoplastyka, chirurgia plastyczna uszu

  Otoplastyka, chirurgia plastyczna uszu
  Dr. Verret mówi o chirurgi plastycznej uczu - Otoplastyce. Otoplastyka pomaga dzieciom i dorosłym z odstającymi uszami odzyskać pewność siebie.
 • Otoplastyka – Operacja plastyczna ostających uszu

  Otoplastyka – Operacja plastyczna ostających uszu
  Wideo prezentuje doświadczenia pacjenta, które poddał się operacji plastycznej odstających uczu. Wideo prezentuje zdjęcia prze i po operacji plastycznej odstających uszu.
 • Moje operacje plastyczne - powiększanie piersi i korekta podbródka

  Moje operacje plastyczne - powiększanie piersi i korekta podbródka
  Wideo prezentujące doświadczenia podczas operacji plastycznej począwszy od wstępnych konsultacji z chirurgiem plastykiem, przez operację powiększania piersi i korekty podbródka aż do prezentacji finalnych efektów operacji plastycznych.
 • Powiększanie piersi

  Powiększanie piersi
  Wideo przedstawia przebieg całej operacji plastycznej powiększania piersi.
 • Wideo przestawiające operację plastyczną redukcji piersi

  Wideo przestawiające operację plastyczną redukcji piersi
  Wideo przedstawia przebieg operacji plastycznej polegającej na redukcji rozmiarów piersi. Przedstawione są wszystkie fazy tej operacji plastycznej i jej końcowy wynik.
 • Przebieg zabiegu powiększania piersi przy użyciu środka Macrolane

  Przebieg zabiegu powiększania piersi przy użyciu środka Macrolane
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Pozwala na modelowania ciała bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznej. Wideo prezentuje informacji na temat środka Macrolane i prezentuje przebieg zabiegu powiększania piersi ciała przy użyci środka Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu Macrolane .
 • Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej

  Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu zwalczania objawów starzenia. Teraz powstała możliwość nie-chirurgicznego modelowaniea sylwetki, które w sposób naturalny regeneruje nasze ciało. Macrolane to innowacyjny produkt zalecany do przywracania gibkości i kształtowania powierzchni ciała, na przykład piersi, łydek i pośladków. Może również być środkiem na nierówności w powierzchni skóry, na przykład spowodowanych liposukcją.
 • Liposukcja - Prze i Po

  Liposukcja - Prze i Po
  Wideo prezentuje zdjęcia pacjentów przed i po zabiegu liposukcji. Wideo zawiera przykłady liposukcji wykonanej na m.in. biodrach, udach,twarzy i pośladkach.
 • Liposukcja - przebieg operacji

  Liposukcja - przebieg operacji
  Wideo przedstawi przebieg operacji plastycznej polegającej na wykonaniu liposukcji brzucha. (Zawiera także zdjęcia prze i po). Liposukcja jest zabiegiem, który pomaga wyrzeźbić ciało poprzez usuniecie niechcianego tłuszczu z konkretnych części ciała takich jak biodra, pośladki, uda, ramiona, brzuch czy szyi. Choć zabieg ten nie jest substytutem ćwiczeń fizycznych i diety, dzięki tej operacji plastycznej można usunąć tłuszcz i poprawić sylwetkę, gdy odchudzanie nie daje spodziewanych efektów.

Operacje plastyczne filmy


Głowa


Biust


Brzuch


Pośladki i Nogi


Inne części ciała


Ciekawostki